NOGOMETNA ŠOLA

Mladinci s svojimi dobrimi rezultati nadaljujejo tudi v pokalnem tekmovanju, kjer so na domačem terenu premagali vrstnike iz Bistrice.

Preberi več

Po sredinem remiju v Brežicah se je naša maldinska ekipa še drugič v tem tednu pomerila z ekipo iz Brežic, ki jo je na domačem terenu zasluženo premagala z rezultatom 2:0.

Preberi več

Selekcija U17 je še drugič v treh dneh premagala vrstnike iz Brežic, ki so na ptujskem Mestnem stadionu morali kar sedemkrat po žogo v svojo mrežo.

Preberi več

Kadeti so med tednom gostovali v Brežicah, kjer so odigrali zaostalo tekmo 2.kroga in z minimalno zmago skočili na vrh lestvice v 2.SKL-vzhod.

Preberi več

Mladinci so odigrali zaostalo tekmo v Brežicah, na kateri gledalci niso videli zadetkov, a je varovancem Boštjana Krajnca točka zadostovala za ohranitev trenutnega vodstva na lestvici 2.SML-vzhod.

Preberi več

Na tekmi 10.kroga v 2.SKL med Dravo in Šampionom smo videli zasluženo zmago Ptujčanov, ki so po odlični nogometni predstavi osvojili nove pomembne točke v boju za vrh prvenstvene lestvice.

Preberi več

Selekcija U19 niza zmage eno za drugo - v 10.krogu so Ptujčani vzeli točke Šampionu in se tako "maščevali" Celjanom za uvodni prvenstveni poraz.

Preberi več

Na lokalnem derbiju so zasluženo slavili varovanci Aleša Jurčeca, ki so vrstnike iz "sosednje vasi" premagali z dvema goloma razlike, ob tem pa zgrešili še dve enajstmetrovki.

Preberi več

V soboto, dne 07.10.2017, se je selekcija U8 pod vodstvom trenerja Marka Matića udeležila močnega turnirja v Slovenski Bistrici in osvojila odlično 2.mesto.

Preberi več

Nogometna šola Krško je bila gostiteljica drugega v nizu šestih turnirjev lige Minimasters, kjer sta izkušnje nabirali tudi naši selekciji.

Preberi več

Minimalna zmaga naših mladincev proti ekipi iz Šmartnega je zadostovala za nove pomembne tri točke, s katerimi modri ohranjajo vrh drugoligaške mladinske prvenstvene lestvice.

Preberi več

Selekcija U17 je na ptujskem Mestnem stadionu proti nasprotnikom iz Šmartnega že v uvodnih minutah tekme obrnila srečanje v željeno smer.

Preberi več

V Veržeju so domačini zasluženo dobili tekmo 9.kroga, ki je našim fantom prinesla drugi zaporedni prvenstveni poraz.

Preberi več

Medtem ko četica Boštjana Krajnca melje vse pred seboj v prvenstvu, tudi na pokalnem srečanju MNZ Ptuj naši fantje niso dopustili presenečenja in so se z visoko zmago uvrstili v naslednji krog medobčinskega tekmovanja.

Preberi več

Po nizu treh tekem brez poraza je selekcija U15 na domačem terenu izgubila lokalni derbi proti ekipi Aluminija.