Po zelo uspešni rezultatski seriji je tokrat morala Drava nove prvenstvene točke odstopiti nasprotniku - pred domačim občinstvom so jih namreč premagali nogometaši iz Veržeja.

Drava Ptuj – Farmtech Veržej 2:4 (0:2)

Strelci: 0:1 Petek (24.), 0:2 Smec (34.), 1:2 Kidrič (47.), 1:3 Vinkovič (57.), 2:3 Čeh A. (67.), 2:4 Vaš (83.)

Drava Ptuj: Ajlec, Roškar, Rešek, Tomažič Šeruga, Lonzarič, Horvat, Čeh A., Tisaj (od 46. Kidrič), Lavrinc (od 60. Zlatnik), Čeh N., Kato (od 46. Krajnc); Trener: Damjan Vogrinec

Nogometaši Drave v zadnjem obdobju igrajo v pospešenem ritmu in to se je delno poznalo tudi na tekmi proti Farmtechu. To so začeli dobro, saj je že v 1. minuti Nastja Čeh natančno streljal z dvajsetih metrov, a se vratar Matej Andrejč ni dal presenetiti. V naslednjih dveh strelih Nika Tisaja in Mitje Reška sicer ni rabil posredovati, se pa je gostujoči vratar izkazal v 16. minuti, ko je po strelu samega Nika Tisaja odlično posredoval. Kapetan gostov Damjan Kaučič je dve minuti kasneje prvič ogrel domačega vratarja Aleša Ajleca, ki pa ni imel pretežkega dela z njegovim strelom v prvi vratarjev kot. Je pa Damjan Kaučič izvedel lepo akcijo v 24. minuti, ko je tudi podal žogo do samega Sebastjana Petka, kateri je dosegel prvi gol. Tekla je 30. minuta, ko je Nastja Čeh izvedel prosti strel in gostje so njegov strel, ki je letel v okvir vrat, po sreči uspeli izbiti. Po tej situaciji je Farmtech dosegel še drugi zadetek, saj je po prostem strelu z desne strani Jure Smec dobro reagiral in je s strelom po tleh zadel.

V drugem polčasu je Drava takoj prišla do zadetka, potem ko je Nastja Čeh podal z leve strani in je Rok Kidrič s strelom z glavo znižal rezultat. Sledili so napadi Ptujčanov, v katerih sta z zaključnima streloma poizkusila Aleš Čeh in Aljaž Horvat. Tekla je 57. minuta, ko je Farmtech izvedel kot z desne strani in prvi strel Arpada Vaša je Aleš Ajlec še odbil, nato pa je žogo v mrežo pospravil David Vinkovič. V nadaljevanju je malo čez vrata streljal David Tomažič Šeruga, medtem ko je Aleš Čeh dosegel zelo lep zadetek z odmerjenim strelom s kakšnih šestnajstih metrov. Odločilen trenutek tekme se je zgodil v 70. minuti, ko je bil storjen prekršek nad Nastjo Čehom, katerega je na začudenje gledalcev sodnik Mihael Antič označil za simuliranje, tako da je domačemu kapetanu pokazal drugi rumeni karton. Po tej situaciji je Drava še naprej napadala in po vnovični sodniški napaki je Farmtech prišel po prepovedanem položaju do četrtega zadetka, ki ga je dosegel Arpad Vaš.