Roltek Dob je ugnal Dravo s 4 : 2, potem ko je izkoristil nekaj slabih minut ptujske ekipe.

2. SLN 8. krog

Roltek Dob – Drava Ptuj 4 : 2 (2 : 1)

Strelci: 1 : 0 Kidrič (10.), 1 : 1 Čeh (11. iz 11. m), 2 : 1 Kidrič (43.), 3 : 1 Leskovar (63. iz 11. m), 4 : 1 Grvala (65.), 4 : 2 Bašić (83)

Drava Ptuj: Musič, Močič, Frelih, Kajtazi, Rešek (od 69. Rešek), Čeh, Bašić, Roškar, Kurež (od 60. Torra), Hliš (od 46. Romih), Lovenjak; Trener: Simon Sešlar

V 10. minuti je bivši Dravaš Rok Kidrič zadel za Dob, ko je bil iznajdljiv na petih metrih. Že v naslednji minuti so Ptujčani izenačili, saj so domačini naredili prekršek nad Mitjem Reškom in enajstmetrovko je v zadetek spremenil Nastja Čeh. V nadaljevanju prvega dela je imel dve veliki priložnosti Adnan Bašić, ki ju ni izkoristil, je pa bil uspešnejši na drugi strani Rok Kidrič, ki je s treh metrov dosegel njegov drugi zadetek.

V drugem polčasu je najprej imel priložnost Blaž Lovenjak, a je njegov poizkus domača obramba izbila z golove črte. Na drugi strani je po prekršku nad Ernestom Grvalo enajstmetrovko za Roltek izkoristil Jernej Leskovar, nakar je mladi Ernest Grvala po dobrem prodoru dosegel še četrti zadetek za domačine. Omenjen igralec je kasneje zgrešil še enajstmetrovko, strel z najstrožje kazni pa je zgrešil za Dravo tudi Nastja Čeh. V končnici tekme je ptujski kapetan natančno podal do Adnana Bašića, ki je z lobom postavil končni rezultat 4 : 2.