Drava je na dvoboju s Krko pustila dober vtis, a je kljub temu, da je bila boljši nasprotnik, na Dolenjskem pustila tudi točke.

2. SNL - 15. krog

Krka – Drava Ptuj 4 : 1 (2 : 0)

Strelci: 1 : 0 Kostanjšek (30.), 2 : 0 Brekalo (43. iz 11. m), 2 : 1 Torra (70.), 3 : 1 Brekalo (93.), 4 : 1 Brekalo (94,)

Drava Ptuj: Musič, Močič, Gajić, Kukovec (od 51. Furjan), Rešek, Leskovar, Torra, Roškar, Kurež (od 64. Milojević), Golob, Rujović; Trener: Simon Sešlar

V prvem polčasu je imel za Dravo prvo pravo priložnost Mitja Rešek, ki je streljal čez gol. Krka je povedla v 30. minuti, ko je odbito žogo s kančkom sreče spravil s strelom s kakšnih šestnajstih metrov v gol Miha Kostanjšek. Šest minut kasneje je domača obramba naredila prekršek nad Matevžem Kukovcem za enajstmetrovko, katere pa ni uspešno realiziral Enes Rujović. Tik pred odmorom so tudi domači dobili strel iz najstrožje kazni, ki ga je zadel Marko Brekalo.

Po odmoru je Drava še bolj napadla in najprej so srečno rešili situacijo po lobu Jetmira Torre domači obrambni igralci. Sledilo je znižanje rezultata, potem ko je Marko Milojević našel Jetmira Torro v kazenskem prostoru, ki je efektivno z zadetkom zaključil akcijo. Do konca tekme so Ptujčani še napadali, a so v sodnikovem podaljšku iz protinapada ter po strelu z desne strani od Marka Brekala dobili še dva zadetka.