Na zaostali tekmi 7. kroga 2.SNL je Drava predvsem po odlični predstavi v drugem polčasu iz Ljubljane zasluženo odnesla tri točke.

ND Ilirija 1911 – NK  Drava Ptuj 2 : 3 (0 : 1)

Strelci: 0 : 1 Čeh (43., z 11 m), 0 : 2 Cuffaro (48.), 0 : 3 Čeh (73.), 1 : 3 Tiganj (86.), 2 : 3 Nukić (93.).

Drava Ptuj: Domjan, Flis, Vezjak, Lonzarić, Kolar (od 46. Cuffaro), Šporn, Petek, Šalamun (od 74. Panikvar), Čeh, Marcius (od 60. Džafić), Školnik. Trener: Simon Sešlar

V prvem polčasu so bili nevarnejši domačini, za katere so poizkušali Enes Rujović, Erwin Tiganj in Mustafa Nukić. Tik ob koncu prvega dela je strel igralca Drave Matica Marciusa zadel v roko obrambnega igralca Ilirije in enajstmetrovko je uspešno izvedel Nastja Čeh.

Drugi polčas je popolnoma pripadel Ptujčanom, ki so preko Cuffara, kateri je prišel po natančni podaji v prostor sam pred vratarja Matea Barukčića, povišali vodstvo. Plod dobre igre so bile še številne priložnosti in tretji zadetek, katerega je iz prostega strela dal Nastja Čeh, ki je tako v petih dneh že štirikrat zatresel mrežo nasprotnikov. V končnici tekme so gostitelji  preko Tiganja in Nukića sicer prišli do dveh zadetkov in znižanja izida na 2:3, kar pa ni ogrozilo zmage Dravašev. S tem so se modri zavihteli na drugo mesto prvenstvene lestvice, kjer le še s točko zaostanka dihajo za ovratnik vodilni Muri.