Nogometaši Drave so na tekmi proti AHA Emmi Bistrici nakazali, da prihajajo v pravo formo, saj so kar petkrat premagali domačega vratarja Trajkovskega.

4.10.2014 - Nogomet – 3. SNL sever 7. krog:

AHA Emmi Bistrica – Drava Ptuj 1:5 (0:1)

Strelci: 0:1 Letonja (38.), 0:2 Tisaj (48.), 1:2 Janžič (66.), 1:3 Čeh (76. iz 11. m), 1:4 Tisaj (86.), 1:5 Čeh (90.)

Drava Ptuj: Ajlec, Rešek, Tisaj, Murat (od 65. Lavrinc), Horvat, Krajnc De., Tomažič Šeruga, Panikvar (od 89. Drožđek), Čeh, Babić, Letonja (od 83. Krajnc Da,); trener: Franc Fridl

Nogometaši Drave so na tekmi proti AHA Emmi Bistrici nakazali, da prihajajo v pravo formo, saj so kar petkrat premagali domačega vratarja Trajkovskega. Ta je v prvem polčasu iz svoje mreže pobral le eno žogo, potem ko je v 38. minuti Čeh idealno globinsko podal do Letonje, ki je iz bližine zadel.

Pred to situacijo sta se v lepih situacijah za zadetek znašla Tomažič Šeruga in Murat, ki pa nista zadela iz ugodnega položaja. Čisto na začetku tekme so bili nevarni tudi domačini, a je bil Ajlec pri poizkusu od daleč na pravem mestu.

V nadaljevanju je najprej po podaji Panikvarja zelo efektivno zadel Tisaj. Domačini so znižali v 66. minuti, ko se je po predložku z leve strani v kazenskem prostoru najbolje znašel Janžič in je s strelom z glavo premagal Ajleca. V zaključku tekme so nogometaši Drave ponovno zaigrali bolj aktivno. To je prineslo najprej prekršek nad Tisajem za najstrožjo kazen, ki jo je uspešno realiziral Čeh. Slednji je nato še enkrat več lepo podal do Tisaja, ki je dosegel že svoj deseti ligaški zadetek.

Za piko na i za visoko zmago Ptujčanov pa je poskrbel Čeh, saj je dosegel zelo lep zadetek iz prostega strela.