Slovenian Croatian English French German Italian Russian

 

 U13 (letnik 2002)

 

Datum:
22.11.2014
13.12.2014
28.12.2014
18.01.2015
07.02.2015
01.03.2015
15.03.2015
16.05.2015
07.06.2015
20.06.2015
21.06.2015
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
TURNIR DINO - NK Paloma
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
HALLENTURNIER 2015 SV Straden
TURNIR MLADE ZVEZDE
TURNIR RAČE
TURNIR MB TABOR
TURNIR "MLADI DRAVAŠ"
TURNIR NŠ MURA
LUKOV MEMORIAL
TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2015
Opombe
LEIBNITZ ( Avstrija ) - 7.mesto
SLADKI VRH ( Slovenija ) - 5. in 6.mesto
SLOV. KONJICE (Slovenija)
STRADEN ( Avstrija ) - 5.mesto
TURNIŠČE (Slovenija) - 1.mesto
RAČE (Slovenija) - 4.mesto
MARIBOR (Slovenija)
PTUJ (Slovenija) - 10.mesto
MURSKA SOBOTA (Slovenija) - 3.mesto
SLIVNICA (Slovenija) - 6.mesto
SAMOBOR (Hrvaška)

 

 

 U12 (letnik 2003)

 

Datum
06.12.2014
05.01.2015
08.02.2015
14.06.2015
Organizator
NŠ DOBROVCE MIKLAVŽ
NACHWUCHSCUP SK Sturm 
ŠC MARINKO GALIČ
TURNIR MIKLAVŽ/DOBROVCE
Opombe
MIKLAVŽ (Slovenija) - 7.mesto
GRAZ ( Avstrija ) - četrtfinale
RADVANJE (Slovenija)
MIKLAVŽ (Slovenija) - 4.mesto

 

 

 U11 (letnik 2004)

 

Datum
 22.11.2014
29.11.2014
21.12.2014
28.12.2014
25.01.2015
01.02.2015
08.02.2015
01.03.2015
15.03.2015
03-05.04.2015
17.05.2015
30.05.2015
06.06.2015
21.06.2015
27.06.2015
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
NŠ DOBROVCE MIKLAVŽ
DN SPORT ALPAS CUP
TURNIR NK KORANT
HALLENTURNIER 2015 SV Straden
NACHWUCHSVEREIN Haladas Szombathely
NŠ DRAVA PTUJ
3.KRIEGLACH HALLENMASTERS
TURNIR MB TABOR
SPORTS TOURISM PORTOROŽ
TURNIR "MLADI DRAVAŠ"
TURNIR KRŠKO
TURNIR NŠ MURA
TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2015
FOTEX CUP 2015
Opombe
LEIBNITZ ( Avstrija ) - 1.mesto
MIKLAVŽ ( Slovenija ) - 4.mesto
LUČKO (Hrvaška) - 3.mesto
MARKOVCI (Slovenija) - 1.mesto
STRADEN ( Avstrija ) - 3.mesto
SZOMBATHELY ( Madžarska ) - 1.mesto
PTUJ ( Slovenija ) - 5.mesto
KRIEGLACH (Avstrija) - 12.mesto
MARIBOR (Slovenija) - 2.mesto
KOPER (Slovenija) - 1.mesto
PTUJ (Slovenija) - 2.mesto
KRŠKO (Slovenija) - izpadli
MURSKA SOBOTA (Slovenija) - 2.mesto
SAMOBOR (Hrvaška) - 1.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 1.mesto

 

 

 U10 (letnik 2005)

 

Datum
22.11.2014
30.11.2014
13.12.2014
21.12.2014
28.12.2014
03.01.2015
10.01.2014
18.01.2015
07.02.2015
22.03.2015
25.04.2015
03.05.2015
10.05.2015
24.05.2015
04.06.2015
13.06.2015
22.06.2015
28.06.2015
Organizator
 RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
NŠ DOBROVCE MIKLAVŽ
RAIFFEISENBANK FLAVIA JUNIORCUP
DN SPORT ALPAS
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
SK STURM
HALLENTURNIER 2015 SV Straden
NACHWUCHSVEREIN Haladas Szombathely
NŠ DRAVA PTUJ
TURNIR ZMAJČKOVO GNEZDO
BUBAMARA CUP
TURNIR FLORIAN ALBERT FERENCVAROS
TURNIR "MLADI DRAVAŠ"
TURNIR GABERSDORF
MINIMASTERS SK STURM 
TURNIR SZOMBATHELY
TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2015
FOTEX CUP 2015
Opombe
LEIBNITZ ( Avstrija ) - 1.mesto
MIKLAVŽ ( Slovenija ) - 2.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
SAMOBOR ( Hrvaška ) - četrtfinale
SLOV. KONJICE (Slovenija) - 1.mesto
GRAZ (Avstrija) - četrtfinale
STRADEN ( Avstrija ) - 1.mesto
SZOMBATHELY ( Madžarska ) - 10.mesto
PTUJ ( Slovenija ) - 6.mesto
LJUBLJANA (Slovenija) - 3.mesto
ZAGREB (Hrvaška) - 25.mesto
BUDIMPEŠTA (Madžarska) - 6.mesto
PTUJ (Slovenija) - 9.mesto
GABERSDORF (Avstrija) - 3.mesto
GRAZ (Avstrija) - 2.mesto
SZOMBATHELY (Madžarska) - 12.mesto
SAMOBOR (Hrvaška) - 1.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 1.mesto

 

 

 U9 (letnik 2006)

 

Datum
 23.11.2014
29.11.2014
14.12.2014
20.12.2014
27.12.2014
05.01.2015
24.01.2015
08.02.2015
21.02.2015
28.02.2015
21.03.2015
03.05.2015
16.05.2015
07.06.2015
20.06.2015
27.06.2015
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
NŠ DOBROVCE MIKLAVŽ
RAIFFEISENBANK FLAVIA JUNIORCUP
DN SPORT ALPAS CUP
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
SK STURM
HALLENTURNIER 2015 SV Straden
NŠ DRAVA PTUJ
NACHWUCHSVEREIN Haladas Szombathely
3.KRIEGLACH HALLENMASTERS
TURNIR ZMAJČKOVO GNEZDO
TURNIR FLORIAN ALBERT FERENCVAROS
TURNIR "MLADI DRAVAŠ"
TURNIR NŠ MURA
TURNIR NK CELJE
FOTEX CUP 2015
Opombe
LEIBNITZ ( Avstrija ) - 3.mesto
MIKLAVŽ (Slovenija) - 7.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
LUČKO (Hrvaška)
SLOV. KONJICE (Slovenija) - 1.mesto
GRAZ (Avstrija) - 2.mesto
STRADEN (Avstrija) - 1.mesto
PTUJ ( Slovenija ) - 11.mesto
SZOMBATHELY ( Madžarska ) - 5.mesto
KRIEGLACH (Avstrija) - 7.mesto
LJUBLJANA (Slovenija) - 5.mesto
BUDIMPEŠTA (Madžarska) - 9.mesto
PTUJ (Slovenija) - 2.mesto
MURSKA SOBOTA (Slovenija) - četrtfinale
CELJE (Slovenija) - 11.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 3.mesto

 

 

 U8 (letnik 2007)

 

Datum
 23.11.2014 
30.11.2014
07.12.2014
13.12.2014
27.12.2014
04.01.2014
11.01.2015
17.01.2015
01.02.2015
07.02.2015
22.02.2015
08.03.3015
22.03.2015
27.04.2015
09.05.2015
30-31.05.2015
04.06.2015
14.06.2015
21.06.2015
28.06.2015
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
NŠ DOBROVCE MIKLAVŽ
NACHWUCHSHALLENTURNIER Wettmannstatten
RAIFFEISENBANK FLAVIA JUNIORCUP
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
SK STURM
TURNIR KMN BAKOVNIK
HALLENTURNIER 2015 SV Straden
ŠC MARINKO GALIČ
NŠ DRAVA PTUJ
NACHWUCHSVEREIN Haladas Szombathely
TURNIR LOKA-ROŠNJA
TURNIR ZMAJČKOVO GNEZDO
TURNIR DOBROVCE
TURNIR "MLADI DRAVAŠ"
ALPAS CUP
MINIMASTERS SK STURM 
ČRNUŠKA POMLAD
TURNIR GOLGETER
FOTEX CUP 2015
Opombe
LEIBNITZ ( Avstrija ) - 4.mesto
MIKLAVŽ ( Slovenija ) - 1.mesto
WETTMANNSTATTEN ( Avstrija ) - 1.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 3.mesto
SLOV. KONJICE (Slovenija) - 1.mesto
GRAZ (Avstrija) - četrtfinale
KAMNIK (Slovenija) - 2.mesto
 STRADEN ( Avstrija ) - 1.mesto
RADVANJE (Slovenija) - 1.mesto
PTUJ ( Slovenija ) - 4.mesto
SZOMBATHELY (Madžarska) - 2.mesto
STARŠE (Slovenija) - 2.mesto
LJUBLJANA (Slovenija) - 2.mesto
DOBROVCE (Slovenija) - 1.mesto
PTUJ (Slovenija) - 3.mesto
ZAGREB (Hrvaška)
GRAZ (Avstrija) - 9.mesto
ČRNUČE (Slovenija) - 3.mesto
HAJDINA (Slovenija) - 3.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 1.mesto

 

 

 U7 (letnik 2008 in mlajši)

 

Datum
26.12.2014
27.12.2014
 02.01.2015 
07.02.2015
28.02.2015
22.03.2015
27.04.2015
09.05.2015
30-31.05.2015
06.06.2015
20.06.2015
27.06.2015
Organizator
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
TURNIR NK KORANT
SK STURM 
ŠC MARINKO GALIČ
TURNIR RAČE
TURNIR MB TABOR
TURNIR DOBROVCE
TURNIR "MLADI DRAVAŠ"
ALPAS CUP
TURNIR NŠ MURA
TURNIR GOLGETER
FOTEX CUP 2015
Opombe
SLOV. KONJICE (Slovenija)
MARKOVCI (Slovenija) - 5.mesto
GRAZ ( Avstrija ) 
RADVANJE (Slovenija) - 2.mesto
RAČE (Slovenija) - 3.mesto
MARIBOR (Slovenija) - 5.mesto
DOBROVCE (Slovenija) - 3.mesto
PTUJ (Slovenija) - 11.mesto
ZAGREB (Hrvaška)
MURSKA SOBOTA (Slovenija)
HAJDINA (Slovenija) - 3.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 3.mesto

 

 

 

nk-drava-logo-ns

URNIK TRENINGOV

Plan treningov NK DRAVA Ptuj

nk-drava-logo-ns

VPIS V ŠOLO

Vabimo vse nadobudneže do 7. leta starosti, da se vpišejo v NOGOMETNO ŠOLO DRAVA PTUJ

nk drava logo 106

OBRAZEC ZA DOHODNINO

Nič vas ne stane, da ste dobrodelni

nk drava logo sponzors

PONUDBA NAŠIH SPONZORJEV

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.

Naše spletno mesto uporablja piškotke za boljše delovanje.

Več...

V REDU

NAŠI SPONZORJI

  • Teleing logo

     

  • canper logo
  • AVDI GRADBENO PODJETJE
  • radio-tednik-logo
  • perutnina-logo
  • admiral

  • logo
  • gp-project-ing-logo
  •  Avto Rajh

  • logo goja
  • svet strojev
  • bolkop
  • asfalti

     

  • mysoccerroom
  • dominko1

  • dominko4

  • ziher logo
  • dakinda logo
  • ANpro Tehnik LOGO vektorska oblika
  • Logo CasinoHotel Admiral SLO Poetovio RGB
  • Logo Erima
  • Logo Master Goldverlauf aufBlau CMYK
  • Logo Teamsport
  • logotip1
  • Zaščitniznakpodpisdružba

 

© 2015 -  Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani  |   Kazalo strani  |  Prijava