Slovenian Croatian English French German Italian Russian

 

 U13 (letnik 2003)

 

Datum:
21.11.2015
28.11.2015
05.12.2015
 12.12.2015
27.12.2015
 05.01.2016
24.01.2016
26.06.2016
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
 TURNIR SZOMBATHELY
27.Nachwuchs turnier - TSV HARTBERG
 FAZ OST HALLENTURNIER
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 SK STURM
TURNIR VELENJE
POLETNI KORANTOV TURNIR
Opombe
LEIBNITZ (Avstrija) - 5.mesto
 SZOMBATHELY (Madžarska) - izpadli v skupini
HARTBERG (Avstrija) - 7.mesto
 SINABELKKIRCHEN (Avstrija) - izpadli v skupini
SLOVENSKE KONJICE (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
 GRAZ (Avstrija) - izpadli v četrtfinalu
VELENJE (Slovenija) - 2.mesto
STOJNCI (Slovenija) - 3.mesto

 

 

 U12 (letnik 2004)

 

Datum
20.11.2015
13.12.2015
31.01.2016
 07.02.2015
20.02.2016
27.02.2016
29.02.2016
05.03.2016
09.04.2016
10.04.2016
07-08.05.2016
14.05.2016
15.05.2016
05.06.2016
18-19.06.2016
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
FLAVIA JUNIORS CUP
INT.FUTSAL-CHALLENGE
 TURNIR SZOMBATHELY
KRKA CUP 2016
TURNIR KIDRIČEVO
MINI PRIJATELJSKI TURNIR PTUJ
MINI PRIJATELJSKI TURNIR BUDAPEST
Kvalifikacije STYRIAN MASTERS
STYRIAN MASTERS
MORFELDEN CUP
ZIRBENLANDCUP 2016
TURNIR USV GABERSDORF
TURNIR JAN OBLAK
SUPER KIDS CUP 2016
Opombe
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
JUDENBURG (Avstrija) - 4.mesto
 SZOMBATHELY (Madžarska) - 2.mesto
NOVO MESTO (Slovenija) - 3.mesto
KIDRIČEVO (Slovenija) - 3.mesto
PTUJ (Slovenija) - 1.mesto
BUDIMPEŠTA (Madžarska) - 1.mesto
WILDON (Avstrija) - 3.mesto
WILDON (Avstrija) - 1.mesto
FRANKFURT (Nemčija) - 30.mesto
JUDENBURG (Avstrija) - 7.mesto
GABERSDORF (Avstrija) - 2.mesto
ŠKOFJA LOKA (Slovenija) - 4.mesto
DEUTSCHLANDBERG (Avstrija) - 2.mesto

 

 

 U11 (letnik 2005)

 

Datum
21.11.2015
29.11.2015
13.12.2015 
19.12.2015
27.12.2015
 05.01.2016
10.01.2016
16.01.2016
31.01.2016
13.02.2016
 28.02.2016
12.03.2016
25-27.03.2016
07.05.2016
14.05.2016
22.05.2016
04.06.2016
11.06.2016
16-19.06.2016
22.06.2016
25-26.06.2016
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
JESENSKI TURNIR DOBROVCE/MIKLAVŽ
FLAVIA JUNIORS CUP U12
NK LJUTOMER
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 SK STURM
HALLENTURNIER STRADEN U12
TURNIR ŠC GALIČ
TURNIR SZOMBATHELY
ZIMSKI TURNIR NK DRAVA
 KRIEGLACH HALLENMASTERS
MATIJA GUBEC OPEN
KOPER (priprave)
MLADI DRAVAŠ 2016
TURNIR USV GABERSDORF
GROSUPLJE OPEN
TURNIR JAN OBLAK
MIKLAVŽ CUP 2016
TURNIR PULA
FOTEX CUP
ALPAS CUP 2016
Opombe
LEIBNITZ (Avstrija) - 5.mesto
MIKLAVŽ (Slovenija) - 3.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 2.mesto
LJUTOMER (Slovenija) - 1.mesto
SLOVENSKE KONJICE (Slovenija) - izpadli v skupini
 GRAZ (Avstrija) - 3.mesto
STRADEN (Avstrija) - 4.mesto
RADVANJE (Slovenija) - 4.mesto
BUK (Madžarska) - 3.mesto
PTUJ (Slovenija) - 2.mesto
 KRIEGLACH (Avstrija) - 2.mesto
KRŠKO (Slovenija) - 1.mesto
KOPER (Slovenija) - priprave
PTUJ (Slovenija) - 4.mesto
GABERSDORF (Avstrija) - 3.mesto
GROSUPLJE (Slovenija) - 3.mesto
ŠKOFJA LOKA (Slovenija) - 2.mesto
MIKLAVŽ (Slovenija) - 1.mesto
PULA (Hrvaška) - 4.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 2.mesto
VELIKA GORICA (Hrvaška) - izpadli v četrtfinalu

 

 

 U10 (letnik 2006)

 

Datum
21.11.2015
12.12.2015
19.12.2015
26.12.2015
 03.01.2016
17.01.2016
30.01.2016
 14.02.1016
05.03.2016
13.03.2016
10.04.2016
 24.04.2016
08.05.2016
15.05.2016
05.06.2016
18-19.06.2016
Organizator
 RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
FLAVIA JUNIORS CUP
NK LJUTOMER U11
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 SK STURM
TURNIR SZOMBATHELY
INT.FUTSAL-CHALLENGE
 ZIMSKI TURNIR NK DRAVA
TURNIR RAČE U11
TURNIR NŠ MARINKO GALIČ U11
KVALIFIKACIJE CHAMPIONS TROPHY 2016
 WILDONER CUP
MLADI DRAVAŠ 2016
TURNIR USV GABERSDORF
ALUMINJ CUP 2016
CHAMPIONS TROPHY 2016
Opombe
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 2.mesto
LJUTOMER (Slovenija) - 3.mesto
SLOVENSKE KONJICE (Slovenija) - 2.mesto
 GRAZ (Avstrija) - 4.mesto
BUK (Madžarska) - 9.mesto
JUDENBURG (Avstrija) - 3.mesto
 PTUJ (Slovenija) - 6. in 10.mesto
RAČE (Slovenija) - 3.mesto
RADVANJE (Slovenija) - 2.mesto
PTUJ (Slovenija) - 3.mesto
 WILDON (Avstrija) - 12.mesto
PTUJ (Slovenija) - 9.mesto
GABERSDORF (Avstrija) - 2.mesto
KIDRIČEVO (Slovenija) - 3.mesto
BRUNN (Avstrija) - 14.mesto

 

 

 U9 (letnik 2007)

 

Datum
22.11.2015
29.11.2015
06.12.2015
13.12.2015
29.12.2015
 02.01.2016
23.01.2016
24.01.2016
06.02.2016
13.02.2016
20.02.2016
 27.02.2016
28.02.2016
 06.03.2016
07.05.2016
14.05.2016
04-05.06.2016
10-12.06.2016
18.06.2016
22.06.2016
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
JESENSKI TURNIR DOBROVCE/MIKLAVŽ
TURNIR NK RUDAR-MURSKO SREDIŠČE
FLAVIA JUNIORS CUP
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 SK STURM
KMN BAKOVNIK
TURNIR LENDAVA
TURNIR SZOMBATHELY
ZIMSKI TURNIR NK DRAVA
TURNIR NŠ MARINKO GALIČ
 KRIEGLACH HALLENMASTERS
BUMBAR KUP 2016 / FOTEX
 TURNIR NK ŠENTJANŽ ROŠNJA LOKA
MLADI DRAVAŠ 2016
TURNIR USV GABERSDORF
STOPAMA SAVE MILOŠEVIĆA
EURO CHAMPIONSHIPS 2016
TURNIR GOLGETER
FOTEX CUP (sreda)
Opombe
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
MIKLAVŽ (Slovenija) - 1.mesto
MURSKO SREDIŠČE (Hrvaška) - 1.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
SLOVENSKE KONJICE (Slovenija) - 1.mesto
 GRAZ (Avstrija) - izpadli v skupini
KAMNIK (Slovenija) - 2.mesto
LENDAVA (Slovenija) - 2.mesto
BUK (Madžarska) - 4.mesto
PTUJ (Slovenija) - 3.mesto
RADVANJE (Slovenija) - 1.mesto
 KRIEGLACH (Avstrija) - 3.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 1.mesto
 STARŠE (Slovenija) - 2.mesto
PTUJ (Slovenija) - 3.mesto
GABERSDORF (Avstrija) - 5.mesto
BIJELJINA (Bosna) - 4.mesto
DUNAJ (Avstrija) - 27.mesto
HAJDINA (Slovenija) - 1.mesto
VARAŽDIN (Hrvaška) - 1.mesto

 

 

 U8 (letnik 2008)

 

Datum
22.11.2015
12.12.2015
28.12.2015
 03.01.2016
06.02.2016
 14.02.2016
 21.02.2016
08.05.2016
14.05.2016
26.05.2016
05.06.2016
12.06.2016
Organizator
RED ZAC Kiendler Hallenturnier - AC Linden
FLAVIA JUNIORS CUP
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 SK STURM
TURNIR MARIBOR TABOR
 ZIMSKI TURNIR NK DRAVA
 FOTEXOVE ZIMSKE RADOSTI
MLADI DRAVAŠ 2016
TURNIR DOMŽALE
MINIMASTERS SK STURM
ALUMINIJ CUP 2016
MIKLAVŽ CUP 2016
Opombe
LEIBNITZ (Avstrija) - 5.mesto
LEIBNITZ (Avstrija) - 1.mesto
SLOVENSKE KONJICE (Slovenija) - 2.mesto
 GRAZ (Avstrija) - 2.mesto
MARIBOR (Slovenija) - izpadli v skupini
 PTUJ (Slovenija) - 8.mesto
 VARAŽDIN (Hrvaška) - 3.mesto
PTUJ (Slovenija) - 15.mesto
DOMŽALE (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
GRAZ (Avstrija) - 3.mesto
KIDRIČEVO (Slovenija) - 9.mesto
MIKLAVŽ (Slovenija) - 5.mesto

 

 

 U7 (letnik 2009 in mlajši)

 

Datum
 26.12.2015
 17.01.2016
 28.02.2016
07.05.2016
04.06.2016
Organizator
 ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 TURNIR ŠC GALIČ
 FOTEXOVE ZIMSKE RADOSTI
MLADI DRAVAŠ 2016
ALUMINIJ CUP 2016
Opombe
 SLOVENSKE KONJICE (Slovenija) - 3.mesto
 RADVANJE (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
 VARAŽDIN (Hrvaška) - izpadli v skupini
PTUJ (Slovenija) - 4.mesto
KIDRIČEVO (Slovenija) - izpadli v skupini

 

 

 

nk-drava-logo-ns

URNIK TRENINGOV

Plan treningov NK DRAVA Ptuj

nk-drava-logo-ns

VPIS V ŠOLO

Vabimo vse nadobudneže do 7. leta starosti, da se vpišejo v NOGOMETNO ŠOLO DRAVA PTUJ

nk drava logo 106

OBRAZEC ZA DOHODNINO

Nič vas ne stane, da ste dobrodelni

nk drava logo sponzors

PONUDBA NAŠIH SPONZORJEV

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.

Naše spletno mesto uporablja piškotke za boljše delovanje.

Več...

V REDU

NAŠI SPONZORJI

  • Teleing logo

     

  • canper logo
  • Arriva Logo NEW

  • AVDI GRADBENO PODJETJE
  • radio-tednik-logo
  • perutnina-logo
  • admiral

  • logo
  • Adrien
  •  Avto Rajh

  • logo goja
  • gorenje surovina
  • dravske elektrarne
  • tilia
  • svet strojev
  • bolkop
  • asfalti

     

  • mysoccerroom
  • dominko1

  • dominko4

  • ziher logo
  • zavarovalnica maribor logo
  • tenzor
  • dakinda logo

 

© 2015 -  Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani  |   Kazalo strani  |  Prijava