Slovenian Croatian English French German Italian Russian

 

 U13 (letnik 2004)

 

Datum:
19.11.2016
26.11.2016
 10.12.2016
29.12.2016
 05.01.2017
07.01.2017
 23.04.2017
20.05.2017
 03.06.2017
 
 
 
 
 
Turnir
TURNIR FLAVIA SOLVA
RED ZAC KIENDLER JUGENDHALLENTURNIER
 JUNIORS HARTBERG NACHWUCHSTURNIER
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
7.INTERNATIONALER NACHWUCHSCUP SK STURM - četrtek
FUTSAL TURNIR PTUJ
 CORDIAL CUP 2017
TURNIR NŠ MURA
 ALUMINIJ CUP
 
 
 
 
 
Kraj dogajanja
Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
 Hartberg (Avstrija) - 3.mesto
Slovenske Konjice (Slovenija) - 1.mesto
 Graz (Avstrija) - 2.mesto
Ptuj (Slovenija) - 5.mesto
 Radomlje (Slovenija) - 21.mesto
Murska Sobota (Slovenija) - 7.mesto
 Kidričevo (Slovenija) - 3.mesto
 
 
 
 
 

 

 

 U12 (letnik 2005)

 

Datum
 04.09.2016
20.11.2016
27.11.2016
 09.12.2016
17.12.2016
28.12.2016
07.01.2017
 08.01.2017
15.01.2017
29.01.2017
 12.02.2017
19.02.2017
 26.03.2017
 02.04.2017
27.05.2017
04.06.2017
 11.06.2017
 14.06.2017
 15-18.06.2017
 
Turnir
 ALPE ADRIA CUP 2016
TURNIR FLAVIA SOLVA
RED ZAC KIENDLER JUGENDHALLENTURNIER
 JUNIORS HARTBERG NACHWUCHSTURNIER - petek
TURNIR NK DOBROVCE
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
FUTSAL TURNIR PTUJ
 7.INTERNATIONALER NACHWUCHSCUP SK STURM
NOVOLETNI KORANTOV POKAL U13
TURNIR ŠC MARINKO GALIČ
 FUTSAL CHALLENGE
BUMBAR CUP 2017
 TURNIR ZMAJČKOVO GNEZDO
 STYRIAN CHAMPIONS MASTERS 2017
TURNIR NK ROHO U13
ALUMINJ CUP
 MIKLAVŽ CUP
 SLOVENIA OPEN
 BRIONI CUP
 
Kraj dogajanja
 Jarenina (Slovenija) - 3.mesto
Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
 Hartberg (Avstrija) - 2.mesto
Miklavž (Slovenija) - 3. in 4.mesto
Slovenske Konjice (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
Ptuj (Slovenija) - 3.mesto
 Graz (Avstrija) - izpadli v četrtfinalu
Markovci (Slovenija) - 1. in 3.mesto
Radvanje (Slovenija) - 1. in 2.mesto
 Judenburg (Avstrija) - 2.mesto
Varaždin (Hrvaška) - 4.mesto
 Ljubljana (Slovenija) - izpadli v osmini finala
 Wildon (Avstrija) - 8.mesto
Rogoza (Sloneija) - 2.mesto
Kidričevo (Slovenija) - 2.mesto
 Miklavž (Slovenija)
 Slovenska Bistrica (Slovenija)
 Fažana (Hrvaška)
 

 

 

 U11 (letnik 2006)

 

Datum
 03.09.2016
 16.10.2016
23.10.2016
20.11.2016
26.11.2016
 11.12.2016
27.12.2016
 05.01.2017
15.01.2017
04.02.2017
18.02.2017
19.02.2017
05.03.2017
09.04.2017
07.05.2017
28.05.2017
03.06.2017
 10.06.2017
 
 
 
 
 
 
 
Turnir
 ALPE ADRIA CUP 2016
 3. Wildoner Kids Soccer Cup
TURNIR NK POBREŽJE
FLAVIA SOLVA CUP U12
RED ZAC KIENDLER JUGENDHALLENTURNIER
 JUNIORS HARTBERG NACHWUCHSTURNIER
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 7.INTERNATIONALER NACHWUCHSCUP SK STURM - četrtek
NOVOLETNI KORANTOV POKAL
ZIMSKI TURNIR PTUJ
BUMBAR CUP 2017
TURNIR ŠRD BODKOVCI
KRIEGLACH HALLENMASTERS
FSR-MASTERS 2017
GROSUPLJE OPEN 2017
 TURNIR NK ROHO
ALUMINIJ CUP
 MIKLAVŽ CUP
 
 
 
 
 
 
 
Kraj dogajanja
 Jarenina (Slovenija) - 1.mesto
 Wildon (Avstrija) - 4.mesto
Maribor (Slovenija) - 1.mesto, 4.mesto
Lipnica (Avstrija) - 3.mesto
Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
 Hartberg (Avstrija) - 2.mesto
Slovenske Konjice (Slovenija) - 4.mesto
 Graz (Avstrija) - 5.mesto
Markovci (Slovenija) - 1.mesto
Ptuj (Slovenija) - 4.mesto
Varaždin (Hrvaška) - izpadli v četrtfinalu
Juršinci (Slovenija) - 1.mesto
Krieglach (Avstrija) - 7.mesto
Wildon (Avstrija) - 4.mesto
Grosuplje (Slovenija) - 18.mesto
 Rogoza (Slovenija) - 1.mesto
Kidričevo (Slovenija) - 3.mesto
 Miklavž (Slovenija)
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 U10 (letnik 2007)

 

Datum
 04.09.2016
 11.09.2016
19.11.2016
25.11.2016
10.12.2016
 17.12.2016
26.12.2016
 07.01.2017
05.02.2017
08.02.2017
 11.02.2017
19.02.2017
 25.03.2017
08.04.2017
 23.04.2017
29.04.2017
07.05.2017
04.06.2017
11.06.2017
 16/18.06.2017
 
Turnir
 ALPE ADRIA CUP 2016
 STYRIAN CHAMPIONS MASTERS
TURNIR FLAVIA SOLVA
RED ZAC KIENDLER JUGENDHALLENTURNIER - petek
TURNIR MURSKO SREDIŠČE
 JUNIORS HARTBERG NACHWUCHSTURNIER
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 7.INTERNATIONALER NACHWUCHSCUP SK STURM
ZIMSKI TURNIR PTUJ
TURNIR MARIBOR TABOR
 FUTSAL CHALLENGE
BUMBAR CUP 2017
 TURNIR ZMAJČKOVO GNEZDO
FSR-MASTERS
 GROSUPLJE OPEN 2017
BUBAMARA TOTAL-TV CUP
 KVALIFIKACIJE ZA CHAMPIONS TROPHY
ALUMINIJ CUP
MIKLAVŽ CUP
 CHAMPIONS TROPHY 2017
 
Kraj dogajanja
 Jarenina (Slovenija) - 1.mesto
 St. Veit am Vogau (Avstrija) - izpadli v skupini
Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
Lipnica (Avstrija) - 2.mesto
Mursko Središče (Hrvaška) - izpadli v skupini
 Hartberg (Avstrija) - 2.mesto
Slovenske Konjice (Slovenija) - izpadli v skupini
 Graz (Avstrija) - izpadli v skupini
Ptuj (Slovenija) - 1. in 2.mesto
Maribor (Slovenija) - 1.mesto
 Judenburg (Avstrija) - 5.mesto
Varaždin (Hrvaška) - 1.mesto
 Ljubljana (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
Wildon (Avstrija) - 2.mesto
 Grosuplje (Slovenija) - 6.mesto
Zagreb (Hrvaška) - 11.mesto
 Ptuj (Slovenija) - 4.mesto
Kidričevo (Slovenija) - 2.mesto
Miklavž (Slovenija)
 Dunaj (Avstrija)
 

 

 

 U9 (letnik 2008)

 

Datum
 03.09.2016
27.11.2016
 10.12.2016
28.12.2016
 06.01.2017
14.01.2017
04.02.2017
18.02.2017
 26.03.2017
09.04.2017
 06.05.2017
03.06.2017
10.06.2017
18.06.2017
 23-25.06.2017
 
 
 
 
Turnir
ALPE ADRIA CUP 2016
RED ZAC KIENDLER JUGENDHALLENTURNIER
JUNIORS HARTBERG NACHWUCHSTURNIER
ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 7.INTERNATIONALER NACHWUCHSCUP SK STURM - petek
NOVOLETNI KORANTOV POKAL 2017
ZIMSKI TURNIR PTUJ
BUMBAR CUP 2017
 TURNIR ZMAJČKOVO GNEZDO
FSR-MASTERS 2017
 TURNIR GROSUPLJE
ALUMINIJ CUP
MIKLAVŽ CUP
SLOVENIA OPEN
 AUSTRIAN TROPHY
 
 
 
 
Kraj dogajanja
 Jarenina (Slovenija) - 3.mesto
Lipnica (Avstrija) - 3.mesto
 Hartberg (Avstrija) - 5.mesto
Slovenske Konjice (Slovenija) - 3.mesto
 Graz (Avstrija) - izpadli v skupini
Markovci (Slovenija) - 2.mesto
Ptuj (Slovenija) - izpadli v skupini
Varaždin (Hrvaška) - 3.mesto
 Ljubljana (Slovenija) - izpadli v skupini
Wildon (Avstrija) - 10.mesto
 Grosuplje (Slovenija) - 5.mesto
Kidričevo (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
Miklavž (Slovenija)
Slovenska Bistrica (Slovenija)
 Salzburg (Avstrija)
 
 
 
 

 

 

 U8 (letnik 2009)

 

Datum
 27.12.2016
 05.02.2017
 11.06.2017
 
 
 
 
 
 
Turnir
 ZIMSKI TURNIR ND DRAVINJA
 ZIMSKI TURNIR PTUJ
 MIKLAVŽ CUP
 
 
 
 
 
 
Kraj dogajanja
 Slovenske Konjice (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
 Ptuj (Slovenija) - izpadli v skupini
 Miklavž (Slovenija)
 
 
 
 
 
 

 

 

 U7 (letnik 2010 in mlajši)

 

Datum
 03.12.2016
14.01.2017
 04.03.2017
 03.06.2017
 
 
Turnir
 TURNIR NK CIRKULANE
NOVOLETNI KORANTOV POKAL
 TURNIR ORMOŽ
 ALUMINIJ CUP
 
 
Kraj dogajanja
 Cirkulane (Slovenija)
Markovci (Slovenija) - 1.mesto
 Ormož (Slovenija) - 3.mesto
 Kidričevo (Slovenija) - 4.mesto
 
 

 

 

 

nk-drava-logo-ns

URNIK TRENINGOV

Plan treningov NK DRAVA Ptuj

nk-drava-logo-ns

VPIS V ŠOLO

Vabimo vse nadobudneže do 7. leta starosti, da se vpišejo v NOGOMETNO ŠOLO DRAVA PTUJ

nk drava logo 106

OBRAZEC ZA DOHODNINO

Nič vas ne stane, da ste dobrodelni

nk drava logo sponzors

PONUDBA NAŠIH SPONZORJEV

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.

Naše spletno mesto uporablja piškotke za boljše delovanje.

Več...

V REDU

NAŠI SPONZORJI

  • Teleing logo

     

  • canper logo
  • Arriva Logo NEW

  • AVDI GRADBENO PODJETJE
  • radio-tednik-logo
  • perutnina-logo
  • admiral

  • logo
  • Adrien
  •  Avto Rajh

  • logo goja
  • gorenje surovina
  • dravske elektrarne
  • tilia
  • svet strojev
  • bolkop
  • asfalti

     

  • mysoccerroom
  • dominko1

  • dominko4

  • ziher logo
  • zavarovalnica maribor logo
  • tenzor
  • dakinda logo

 

© 2015 -  Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani  |   Kazalo strani  |  Prijava