U13 (letnik 2005)

 

Datum:
 19.08.2017
 25.11.2017
 29.12.2017
 06.01.2018
 14.01.2018
 25.02.2018
 04.03.2018
02.06.2018
Turnir
 TURNIR RAKIČAN
 REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER
 ZIMSKI TURNIR DRAVINJA
 SK STURM U14
 TURNIR NK ROHO
 BUMBAR CUP
 TURNIR NK APAČE
TURNIR KIDRIČEVO
Kraj dogajanja
 Rakičan (Slovenija) - 3.mesto
 Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
Slovenske Konjice - izpadli v četrtfinalu
 Graz (Avstrija) - izpadli v četrtfinalu
 Rogoza - 1. in 3.mesto
 Varaždin (Hrvaška) - 3.mesto
 Apače (Slovenija) - 1.mesto
Kidričevo (Slovenija)

 

 

 U12 (letnik 2006)

 

Datum
 25.11.2017
 28.12.2017
 06.01.2018
 14.01.2018
 24.02.2018
 04.03.2018
25.03.2018
03.06.2018
Turnir
 REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER U13
 ZIMSKI TURNIR DRAVINJA
 SK STURM
 KORANTOV NOVOLETNI POKAL  U13
 BUMBAR CUP
 TURNIR NK APAČE U13
ZMAJČKOVO GNEZDO 2018
TURNIR KIDRIČEVO
Kraj dogajanja
 Lipnica (Avstrija) - 7.mesto
 Slovenske Konjice (Slovenija)- 1.mesto
 Graz (Avstrija) - izpadli v četrtfinalu
 Markovci (Slovenija) - 3.mesto
 Varaždin (Hrvaška) - 2.mesto
 Apače (Slovenija) - 3.mesto
Ljubljana (Slovenija) - 3.mesto
Kidričevo (Slovenija)

 

 

 U11 (letnik 2007)

 

Datum
 03.09.2017
 11.11.2017
25.11.2017
 17.12.2017
 27.12.2017
 13.01.2018
 24.02.2018
04.03.2018
24.03.2018
Turnir
 FSR MASTERS
 FLAVIA SOLVA
REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER
 BOŽIĆNI KUP NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC
 ZIMSKI TURNIR DRAVINJA
 TURNIR NK ROHO
 FSR INDOORMASTERS
ZIMSKI TURNIR NK DRAVA DAKINDA PTUJ
ZMAJČKOVO GNEZDO 2018
Kraj dogajanja
 Zagreb (Hrvaška) - 4.mesto
 Lipnica (Avstrija) - 2. in 5.mesto
Lipnica (Avstrija) - 1. in 2.mesto
 Čakovec (Hrvaška) - 2.mesto
 Slovenske Konjice - izpadli v četrtfinalu
 Rogoza (Slovenija) - 1. in 2.mesto
 Gleisdorf (Avstrija) - 2.mesto
Ptuj (Slovenija) - 2.mesto
Ljubljana (Slovenija) - izpadli

 

 

 U10 (letnik 2008)

 

Datum
 12.11.2017
24.11.2017 - petek
10.12.2017
 16.12.2017
 29.12.2017
 04.01.2018
13.01.2018
 28.01.2018
 24.02.2018
25.02.2018
04.03.2018
17.03.2018
24.03.2018
22.04.2018
27.05.2018
03.06.2018
 
Turnir
 FLAVIA SOLVA
REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER
TURNIR VARAŽDIN
 BOŽIĆNI KUP NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC
 ZIMSKI TURNIR DRAVINJA
 SK STURM - četrtek (15:00 - 22:00)
KORANTOV NOVOLETNI POKAL
 TURNIR SLOVENSKA BISTRICA
 BUMBAR CUP
FSR INDOORMASTERS
ZIMSKI TURNIR NK DRAVA DAKINDA PTUJ
TURNIR ŠC GALIČ
ZMAJČKOVO GNEZDO 2018
GROSUPLJE OPEN 2018
JOJO CUP
TURNIR KIDRIČEVO
 
Kraj dogajanja
 Lipnica (Avstrija) - 2. in 7.mesto
Lipnica (Avstrija) - 3. in 5.mesto
Varaždin (Hrvaška) - izpadli v četrtfinalu
 Čakovec (Hrvaška) - 2.mesto
 Slovenske Konjice - izpadli v četrtfinalu
 Graz (Avstrija) - izpadli v skupini
Markovci (Slovenija) - izpadli v skupini
 Slovenska Bistria (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
 Varaždin (Hrvaška) - izpadli v četrtfinalu
Gleisdorf (Avstrija) - 2.mesto
Ptuj (Slovenija) - 4.mesto
Radvanje (Slovenija)
Ljubljana (Slovenija)
Grosuplje (Slovenija)
Radomlje (Slovenija)
Kidričevo (Slovenija)
 

 

 

 U9 (letnik 2009)

 

Datum
 11.11.2017
26.11.2017
 16.12.2017
 28.12.2017
 14.01.2018
 11.03.2018
02.04.2018
Turnir
 FLAVIA SOLVA
REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER
 BOŽIĆNI KUP NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC
 ZIMSKI TURNIR DRAVINJA
 KORANTOV NOVOLETNI POKAL
 ZIMSKI TURNIR NK DRAVA DAKINDA PTUJ
TURNIR MARJETA
Kraj dogajanja
 Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
Lipnica (Avstrija) - 4.mesto
 Čakovec (Hrvaška) - 2.mesto
 Slovenske Konjice - 3.mesto
 Markovci (Slovenija) - 3.mesto
 Ptuj (Slovenija) - 1.mesto
 Marjeta (Slovenija)

 

 

 U8 (letnik 2010)

 

Datum
 07.10.2017
 12.11.2017
 25.11.2017
 03.12.2017
 09.12.2017
 27.12.2017
04.01.2018
13.01.2018
27.01.2018
10.02.2018
24.02.2018
11.03.2018
18.03.2018
24.03.2018
10.06.2018
Turnir
 TURNIR NK BISTRICA
 FLAVIA SOLVA
 REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER
 IVANOV MEMORIAL
 TURNIR ŠN RUDAR
 ZIMSKI TURNIR DRAVINJA
SK STURM - četrtek (08:00 - 15:00)
TURNIR NK ROHO
TURNIR SLOVENSKA BISTRICA
TURNIR MARIBOR TABOR
FSR INDOORMASTERS
ZIMSKI TURNIR PTUJ U9
TURNIR ŠC GALIČ
ZMAJČKOVO GNEZDO 2018
TURNIR MIKLAVŽ
Kraj dogajanja
 Slovenska Bistrica - 2.mesto
 Lipnica (Avstrija) - 3.mesto
 Lipnica (Avstrija) - 2.mesto
 Miklavž (Slovenija) - 3.mesto
 Mursko Središče (Hrvaška) - 4.mesto
 Slovenske Konjice - izpadli v četrtfinalu
Graz (Avstrija) - 2.mesto
Rogoza (Slovenija) - izpadli v skupini
Slovenska Bistria (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
Maribor (Slovenija) - 4.mesto
Gleisdorf (Avstrija) - 2.mesto
Ptuj (Slovenija) - izpadli v četrtfinalu
Radvanje (Slovenija)
Ljubljana (Slovenija)
Miklavž (Slovenija)

 

 

 U7 (letnik 2011 in mlajši)

 

Datum
 11.11.2017
 26.11.2017
 13.01.2018
 11.03.2018
Turnir
 FLAVIA SOLVA
 REDZAC KIENDLER HALLENTURNIER
 KORANTOV NOVOLETNI POKAL
 ZIMSKI TURNIR NK DRAVA DAKINDA PTUJ
Kraj dogajanja
 Lipnica (Avstrija) - 1.mesto
 Lipnica (Avstrija) - 2.mesto
 Markovci (Slovenija) - 2.mesto
 Ptuj (Slovenija)  - 1.mesto

 

 

 

nk-drava-logo-ns

URNIK TRENINGOV

Plan treningov NK DRAVA Ptuj

nk-drava-logo-ns

VPIS V ŠOLO

Vabimo vse nadobudneže do 7. leta starosti, da se vpišejo v NOGOMETNO ŠOLO DRAVA PTUJ

nk drava logo 106

OBRAZEC ZA DOHODNINO

Nič vas ne stane, da ste dobrodelni

nk drava logo sponzors

PONUDBA NAŠIH SPONZORJEV

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.

Naše spletno mesto uporablja piškotke za boljše delovanje.

Več...

V REDU

NAŠI SPONZORJI

  • Teleing logo

     

  • canper logo
  • AVDI GRADBENO PODJETJE
  • radio-tednik-logo
  • perutnina-logo
  • admiral

  • logo
  • gp-project-ing-logo
  •  Avto Rajh

  • logo goja
  • svet strojev
  • bolkop
  • asfalti

     

  • mysoccerroom
  • dominko1

  • dominko4

  • ziher logo
  • dakinda logo
  • ANpro Tehnik LOGO vektorska oblika
  • Logo CasinoHotel Admiral SLO Poetovio RGB
  • Logo Erima
  • Logo Master Goldverlauf aufBlau CMYK
  • Logo Teamsport
  • logotip1
  • Zaščitniznakpodpisdružba

 

© 2015 -  Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani  |   Kazalo strani  |  Prijava