Za nami je kvalifikacijski turnir za uvrstitev na največji mednarodni nogometni turnir za letnike 2006 na svetu.

Poleg nogometašev Drave, ki so si vstopnico za turnir zagotovili že kot organizatorji enega izmed osemnajstih kvalifikacijskih turnirjev, so si pot na ta spektakularni dogodek priigrali tudi zmagovalci današnjega turnirja na Ptuju, in sicer ekipa NK Lokomotiva iz Zagreba, ki je v zelo izenačenem finalu po penalih premagala velenjski Rudar.

Ptujčani so z dobrimi predstavami osvojili odlično tretje mesto, potem ko so v četrtrfinalu izločili NK Maribor, v polfinalu izgubili proti Lokomotivi in v tekmi za tretje mesto premagali ŠN Varteks Fotex.

Končni vrstni red:

UVRSTITVE1

Čestitamo in veliko sreče ekipama Drave in Lokomotive na zaključnem turnirju Champions Trophy 2016, ki bo 18. in 19. junija potekal v avstrijskem Brunnu.

Posnetke akcij in zadetkov iz vseh tekem si lahko ogledate na spletni strani avstrisjkega organizatorja: