Selekcija U10 je pod taktirko trenerja Roka Roja na velikem mednarodnem turnirju v Avstriji ostala nepremagana vse do finala, kjer pa je z zadetkom več slavil zagrebški Dinamo.

V nedeljo, 15.05.2016, se je v Gabersdorfu odvijal turnir za selekciji U10 in U12. Močno mednarodno konkurenco v kategoriji U10 je sestavljalo 20 klubov iz Avstrije, Slovenije, Madžarske, Hrvaške, Nemčije in Slovaške. Moštva so najprej odigrala skupinski del tekmovanja, kjer so naši fantje na vseh štirih tekmah pokazali boljšo igro od nasprotnikov in trikrat zmagali ter enkrat remizirali. V nadaljevanju so se igrale tekme na izločanje, zato si Dravaši za preboj na najvišja mesta niso smeli dovoliti spodrsljaja. Najprej so v osmini finala premagali vrstnike iz Celja, nato pa še NK Malečnik, ki se je do četrfinala prebil z nekoliko presenetljivo zmago nad Sturmom iz Graza. V polfinalnem obračunu so nato izločili še zelo dobro avstrijsko ekipo FC Stadlau. Z uvrstitvijo v finale so naši nogometaši izpolnili svoj cilj, za posladek pa si prislužili finalni dvoboj proti Dinamu iz Zagreba. Tekma je bila napeta od prve do zadnje minute, naši modri borci so se borili na vso moč in po zaostanku z 1:0 uspeli priti do izenačenja. Ko se je že zdelo, da bodo zmagovalca določili kazenski streli, je prijateljem iz Zagreba v zadnji minuti srečanja uspelo zadeti za zmago. Čestitke za odlično drugo mesto in za borbenost, ki jo je naša ekipa pokazala skozi ves turnir!