Z odličnim drugim mestom so varovanci Nastje Čeha v nedeljo zaključili uspešne tridnevne nastope naših mlajših selekcij v avstrijskem Hartbergu.

Zadnji v seriji tradicionalnih turnirjev, ki jih je minuli vikend organiziral nogometni klub TSV Hartberg, je bil turnir za selekcijo U11. Kot pri vseh drugih selekcijah, je tudi tukaj nastopilo 20 ekip, ki so bile razdeljene v štiri skupine. Naši fantje so s tremi zmagami in enim porazom zasedli vrh lestvice v svoji skupini in s tem pridobili vstopnico v polfinale turnirja. Za nastop v velikem finalu so morali premagati vrstnike iz dunajskega Neustadta, kar jim je s prepričljivo igro tudi uspelo. Pričakovanja pred finalnim obračunom z odlično ekipo Admira Wacker so bila velika, saj so naši fantje skozi ves turnir kazali res dobre predstave, polne kombinatorike in želje po uspehu. Žal so v finalu po hitro prejetih zadetkih povsem izgubili svojo igro, kar je botrovalo visokemu porazu, ki pa ni uničil veselja ob osvojenem izvrstnem drugem mestu. Čestitamo!