V zadnjem jesenskem krogu so varovanci Aleša Jurčeca gostili NK Maribor in proti favoriziranim vijolicam klonili šele v drugem polčasu, ko so gostje dvakrat zadeli za zmago.

Preberi več

Ekipa Kršekega je tudi proti našim fantom pričakovano upravičila vlogo favorita in naziv najuspešnejšega moštva te jeseni v 1.SNL U15 - vzhod.

Preberi več

Selekcija U15 je v 15.krogu 1.SNL na domačem igrišču prišla do druge zaporedne prvenstvene zmage in s tem ujela priključek k srednjemu delu ligaške razpredelnice.

Preberi več

Varovanci Aleša Jurčeca so v Slovenski Bistrici prišli do zelo pomembnih treh točk, potem ko je v razburljivem in dinamičnem prvenstvenem obračunu padlo kar osem zadetkov, od tega sta se mreži petkrat zatresli v neverjetnih šestih minutah.

Preberi več

Selekciji U15 v Dravogradu ni šlo po načrtih, saj so kljub velikim pričakovanjem morali prepustiti zmago domačinom in se domov vrniti brez novih točk.

Preberi več

Selekcija U15 na domačem terenu proti tretjeuvrščenim Celjanom ni uspela iztržiti novih točk, a kljub porazu igra naših nogometašev ni razočarala.

Preberi več

Na lokalnem derbiju so zasluženo slavili varovanci Aleša Jurčeca, ki so vrstnike iz "sosednje vasi" premagali z dvema goloma razlike, ob tem pa zgrešili še dve enajstmetrovki.

Preberi več

V Veržeju so domačini zasluženo dobili tekmo 9.kroga, ki je našim fantom prinesla drugi zaporedni prvenstveni poraz.

Preberi več

Po nizu treh tekem brez poraza je selekcija U15 na domačem terenu izgubila lokalni derbi proti ekipi Aluminija.

Preberi več

Varovanci Aleša Jurčeca so še tretjo tekmo zapored ohranili svojo mrežo nedotaknjeno, potem ko se je dvoboj med Dravo in Miklavžem končal z neodločenim rezultatom 0:0.