Varovanci Andreja Kvasa so v Bistrici odigrali zelo dobro tekmo, ki se je končala z delitvijo točk.

22.10.2017 - 2.SKL vzhod, 12.krog

NK Kety Emmi Bistrica : NK Drava Dakinda Ptuj  2:2 (0:1)

Strelec za Dravo: 0: 1 Miha Magdič (8.), 2:2 Miha Magdič (68.)

NK DRAVA DAKINDA PTUJ: Žiga Miličič ,Miha Mesarič, Rene Vidovič, Niko Drevenšek, Tomaž Gojkošek, Jaša Bojnec , Marko Brest, David Živič (od 70. Domen Šeliga), Nik Erhatič (od 50. Rok Čeh), Luka Lovenjak, Miha Magdič – niso igrali Bekim Demiri, Anej Simič, Timotej Modrič, Jure Pihler, Nino Kokol. Izven kadra: Rene Svenšek, Anej Arnuš, Sašo Klinc, Luka Černila, Dario Ivančič. Trener: Andrej Kvas.

KOMENTAR TEKME – izjava trenerja Andreja Kvasa po tekmi z Bistrico: "Danes smo bili priče pravi prvenstveni tekmi, katera bi zagotovo zasenčila marsikatero prvoligaško kadetsko tekmo. Nasprotnik je bil izjemno motiviran in maksimalno agresiven na vseh delih igrišča. Da nas čaka vse prej kot lahka naloga, sem igralce opozarjal že ves teden pred tekmo. Moji fantje so nasvete vzeli izjemno resno in odgovorno, se postavili na igrišču kot smo se dogovorili in bili v polju vsaj enakovredni, v nekih momentih pa tudi boljši od nasprotnika. Začeli smo odločno, plod pravega pristopa je bil zadetek Mihe Magdiče po dobro izvedenem kotu Luke Lovenjaka. V polju smo imeli vse pod nadzorom, nasprotnik je bil v prvem delu nevaren le iz dveh prekinitev, tako da smo na odmor odšli z minimalno prednostjo. Med polčasom smo se dogovorili, kako bi naj krenili v drugi polčas, da potrebujemo drugi gol in da ne nasedemo na provokacije domačinov, ki jih ni bilo malo. Žal se je zgodilo ravno nasprotno. V prvih dvajsetih minutah nadaljevanjam smo bili iz meni še neznanega razloga dejansko neprepoznavni. Seveda je domačin to s pridom izkoristil, nanizal tri, štiri lepe priložnosti in prešel v vodstvo z 2:1. Hitro smo se zbrali, zadeli prečko in kasneje tudi izenačujoči zadetek po lepem napadu, katerega je res izjemno in zelo hladno zaključil dvakratni strelec Miha Magdič. Fantje so vztrajali še naprej, bili blizu tretjega zadetka, a na koncu smo se vrnili na Ptuj s točko. Potrebno je omeniti, da so fantje danes prigarali to točko, da so moško prenašali vse dvoboje in bili takšni, kakršne si želim tudi v bodoče. Razen »black outa« v začetku drugega polčasa sem kot trener zadovoljen, predvsem pa zelo ponosen na svojo ekipo, ki ve, da sta maksimalen trud in vztrajnost lastnosti, ki nam jih nihče ne more vzeti."